Kubek na prezent urodzinowy? Pomysł idealny!

Kancelaria adwokacka pomocą w prawie rodzinnym
8 grudnia 2017
Panele poliwęglanowe w budownictwie. Co musisz o nich wiedzieć?
14 grudnia 2017

Bliska ci osoba nie rozstaje się z wysłużonym kubkiem, stale sącząc ulubioną kawę czy herbatę? Jeśli tak, to pomysł na urodzinowy upominek nasuwa się sam. Sprezentuj komuś, kogo kochasz oryginalny kubek, który będzie nie tylko praktyczny, ale i będzie przypominał o tym, jak wiele dla ciebie znaczy obdarowywana osoba.

Kubek – prezent uniwersalny i zawsze na czasie

Wielu osobom wydaje się, że kubek stanowi upominek mało kreatywny i raczej pospolity. Tymczasem, wiele zależy od tego, na jaki model się zdecydujemy – jeśli będzie on nietuzinkowy i dobrze dobrany do charakteru solenizanta, z pewnością okaże się prezentem trafionym. Kubki na prezent urodzinowy powinniśmy zawsze dobierać zgodnie ze stylem życia osoby obdarowywanej, a także z relacjami, jakie nas z nią łączą. Wtedy możemy mieć pewność, że upominek nie będzie stał nieużywany na kuchennej półce.

Kubek prawdę ci powie

Doskonałym pomysłem jest podarowanie bliskiej osobie kubka, który odda jej zainteresowania, charakter i styl życia. Zapalony programista ucieszy się z egzemplarza w humorystyczny sposób oddającego jego codzienną pracę. Ktoś, kto słynie z oryginalnego poczucia humoru będzie zadowolony z kubka z zabawną ilustracją. Bliska ci osoba jest raczej stonowanym tradycjonalistą? Wręcz jej uniwersalny kubek, który przykuje oko estetycznym rysunkiem, jak również doskonale spełni swoje główne zadanie – a mianowicie, będzie jej towarzyszył w codziennym popijaniu ulubionej herbaty.

Wyznaj uczucia poprzez uroczy kubek

Zbliżają się urodziny twojej drugiej połowy? To idealny moment na wręczenie kubka, który każdego dnia będzie jej przypominał, jak silnym uczuciem ją darzysz. Kubek możesz napełnić ulubionymi słodyczami, lub innym, drobnym upominkiem. Taka niespodzianka będzie zaskakująca i nietuzinkowa.

Czas zerwać z przekonaniem, że kubki to pospolita forma upominku. W połączeniu z naszą kreatywnością i dobrymi intencjami każdorazowo okażą się prezentem, który wzrusza i przez długi czas przypomina o uczuciu osoby, od której go otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *