Kancelaria adwokacka pomocą w prawie rodzinnym

Odpowiednio realizowane imprezy dla firm Śląsk
30 listopada 2017
Kubek na prezent urodzinowy? Pomysł idealny!
13 grudnia 2017

Problemy z zakresu prawa rodzinnego mogą spotkać bez wyjątku każdego z nas. Znajomość swoich przywilejów w tym zakresie jest ważna, jednak mnogość przepisów prawnych może powodować, że w trudnym momencie życia poczujemy się zagubieni. Z pomocą przychodzi nam kancelaria prawna, która rzetelnie oceni specyfikę problemu i pomoże nam znaleźć odpowiednie jego rozwiązanie.

Prawo rodzinne dotyczy każdego

Choć zwykle o nim nie myślimy, musimy być przygotowani na to, że kiedyś mogą napotkać nac problemy z zakresu prawa rodzinnego. To między innymi sprawy o rozwód, separację, kwestia alimentów, czy ustalenia ojcostwa. Niekoniecznie komfortowe sytuacje życiowe sprawiają, że ich uczestnicy często nie mogą obyć się bez profesjonalnej pomocy. Taka sytuacja jest absolutnie naturalna, a by ją złagodzić, należy zwrócić się do cieszącej się zaufaniem kancelarii adwokackiej. Usługi z zakresu prawa rodzinnego świadczy gliwicka kancelaria KTT.

Indywidualne podejście

Kancelaria adwokacka KTT do każdego klienta podchodzi w specjalny sposób – biorąc pod uwagę indywidualną sytuację, w której się znalazł. Empatia idzie w parze z prawniczą rzetelnością i profesjonalizmem. Z uwagi na delikatność spraw z zakresu prawa rodzinnego, klienci kancelarii adwokackiej KTT mogą liczyć na pełne zrozumienie prawnika.

Zakres usług

Prawnik Katarzyna Tomczak-Trochimiuk w ramach prawa rodzinnego oferuje poprowadzenie spraw o rozwód, podział majątku, unieważnienie małżeństwa, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, regulacje dotyczące władzy rodzicielskiej, sprawy o ubezwłasnowolnienie, ustalenie ojcostwa czy macierzyństwa, a także te z zakresu opieki i kurateli. Szerokie spektrum oferowanej pomocy pozwala klientom kancelarii adwokackiej zyskać pewność, że nie zostaną pozostawieni sami sobie w najtrudniejszych, życiowych sytuacjach.

Prawo spadkowe

Częstą, rodzinną sytuacją wprowadzającą nas w poczucie załopotania bywa kwestia spadku po krewnym. W kancelarii prawnej KTT istnieje możliwość sporządzenia, ale i unieważnienia testamentu, odrzucenia spadku lub stwierdzenia praw do niego, podział spadku czy też wydziedziczenie. Pomoc fachowego radcy prawnego sprawi, że zawiłe problemy związanie z prawem spadkowym zostaną sprawnie rozwiązane.

Prawnik dostępny dla każdego

Choć kancelaria adwokacka KTT ma siedzibę w Gliwicach, nie ogranicza się wyłącznie do świadczenia usług mieszkańcom Śląska. Radca prawny oferuje swoje usługi klientom z całej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *