Prezent na walentynki. Co wybrać?

Profesjonalny skup katalizatorów katowice
26 stycznia 2018
Kitesurfing, a korzyści dla organizmu
14 lutego 2018

Święto Zakochanych wiąże się nieodłącznie z upominkami, które mają na celu przypominać bliskim nam ludziom, jak wiele dla nas znaczą. Zastanawiasz się, jak uszczęśliwić ukochaną osobę? Sprawdź, jakie prezenty z pewnością okażą się trafione.

1. Biżuteria

Zarówno kobiety jak i mężczyźni ucieszą się z eleganckiej biżuterii. W przypadku pań mogą to być eleganckie kolczyki, naszyjnik czy bransoletka, zaś panów usatysfakcjonują oryginalne spinki do mankietów. Warto pomyśleć również o wytwornym zegarku.

2. Galanteria

Dobry portfel skórzany przyda się każdemu, dlatego warto pomyśleć o nim w Walentynki. Wiele kobiet zadowoli się również markową torebką.

3. Słodkości

Doskonałe jako dodatek do prezentu, ale i w wersji solo. Obecnie możemy zdecydować się nawet na personalizowane słodycze, np. czekoladki z grawerem.

4. Weekend we dwoje

Walentynkowy prezent nie musi być materialny. Aby cieszyć się nim we dwoje, zaplanujcie romantyczny weekend w SPA czy w górach.

5. Dobra książka

Twój partner interesuje cię literaturą? Walentynki do dobry moment, by podarować mu dobrą książkę. Rozejrzyj się wśród nowości i wybierz coś odpowiedniego.

6. Poświęć swój czas

W Walentynki spędzony wspólnie czas jest więcej wart, niż jakikolwiek prezent. Zaplanujcie choć kilka godzin wyłącznie dla siebie, by tego dnia zatrzymać się w codziennym zgiełku.

 

Inne inspiracje do stworzenia walentynkowego, eleganckiego prezentu znajdziesz w sieci. Odwiedź stronę internetową taką jak np. https://eleganckiprezent.pl , gdzie znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, jak zaskoczyć ukochana osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *